37
Lt En
Atlikėjai TV įrangos nuoma Galerija Apie TVManiją Kontaktai

Šok!

Nacionalinis šokio talentų konkursas „Šok!“.

Šis unikalus šokio projektas atveria duris visiems! Jame dalyvauja - modernaus šokio atstovai, gatvės šokėjai, baleto šokėjai, tautinių šokių šokėjai ir paprasti žmonės, kurie jaučia turintys šokėjo talentą. Nei amžius, nei stilius neribojamas. Dalyvaujama tiek po vieną, tiek poromis, tiek grupėmis. Dalyvauja visi.

„Šok!“ teisėjai – Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas, Birutė Letukaitė, Jūratė Sodytė ir Gytis Ivanauskas.

Kompetentingas teisėjų ketvertas, atrinks pačius talentingiausius ir geriausius dalyvius finalinėms kovoms. Finaluose su dalyviais dirbs ir šokius statys žymiausi Lietuvos choreografai.

Prasideda uždeganti kova dėl talentingiausio Lietuvos šokėjo vardo ir įspūdingo prizo!

Projektas sudarytas iš 3 etapų:

Pirmasis etapas – ATRANKOS. Jose dalyviai pasirodys prieš teisėjus (pasirodymo trukmė – 1 min), kuri nuspręs, ar dalyvis vertas eiti į sekantį etapą – pusfinalį. Teisėjai savo verdiktą išreiškia pakeldami „Šok!” balsavimo lentelę. Norint patekti į kitą etapą, dalyvis turi gauti ne mažiau kaip 3 teisėjų „Šok!”. Iš trijų atrankų laidų į pusfinalį patenka apie 50 dalyvių.

Antrasis etapas – PUSFINALIS. Jame dalyviai parodys 2 min choreografiją teisėjams ir choreografams. Šiame etape tolimesnį dalyvio likimą lemia bendras teisėjų ir choreografų sprendimas. Iš kiekvieno pusfinalio į finalą patenka tik po 2 dalyvius. Iš 5 pusfinalių į finalą žengia iš viso 10 dalyvių.

Trečiasis etapas – FINALAS. Jame 10 finalistų tiesioginės transliacijos metu parodys specialiai pagal gautą užduotį paruoštas choreografijas, kuriuose dalyviams reikės atsiskleisti įvairiuose šokių žanruose. Finaluose, vertinant dalyvių pasirodymus, prie teisėjų prisijungia ir žiūrovai, balsuodami telefonu už savo favoritus. Finalines dalyvių kovas vertins televizijos žiūrovai ir teisėjai santykiu 50:50. Superfinalą pasieks tik 4 dalyviai.

Superfinale, t.y. paskutinėje laidoje, pasirodo 4 dalyviai, kurių šokio talentą vertina vien tik televizijos žiūrovai, paskelbdami nacionalinio šokio talentų konkurso “Šok!” nugalėtoją.

2013 m. pirmojo "Šok!" sezono nugalėtojais, pelniusiais geriausio šokėjo vardą ir 10 tūkst. litų prizą tapo LOWAIR duetas, pora gyvenime ir scenoje, šokėjai Laurynas Žakevičius ir Airida Gudaitė.