49
Lt En
Atlikėjai TV įrangos nuoma Galerija Apie TVManiją Kontaktai

Pilis

Analogų neturintis, grandiozinis, pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas išlikimo realybės šou "Pilis". Jo tikslas – išgyventi civilizacijos nepaliestoje viduramžių pilyje Gruzijoje.

Apie dvidešimt gražių ir vienišų žmonių patogią ir komfortišką kasdienybę Lietuvoje iškeis į civilizacijos nepaliestą aplinką. Atskirti nuo miesto triukšmo, klubų, telefonų, televizorių, oro kondicionierių, dušų ir kitų civilizacijos produktų, jie atsidurs senovinėje pilyje, kurioje laikas yra tarsi sustojęs.

19-40 metų dalyviai savo noru pasiryš išbandyti save gyvenant be civilizacijos, siekiant ne tik sutarti su visą parą toje pat aplinkoje gyvenančiais nepažįstamaisiais, bet ir išgyventi. O čia jau turės pritaikyti visais laikais vertinamus ir laikmečiui nepavaldžius bruožus – sumanumą, žavesį, gudrumą, grožį ir jėgą.

Tik vienas iš daugiau nei dvidešimties išlikimo realybės šou dalyvių iš Gruzijos į Lietuvą grįš rankose laikydamas 50 tūkstančių litų grynais.

„Pilies“ žiūrovai tikrai nenuobodžiaus prie televizijos ekranų. Visi ras šiame šou tai kas patenkins jų smalsumą – mėgstantys romantiką žiūrovai galės grožėtis nuostabia šalies gamta ir dalyvių santykiais. Intrigų mėgėjai galės stebėti, kaip varžovai rezga pinkles ar intrigas. Smalsūs, žingeidūs žiūrovai susipažins su liaudies menu, amatais, muzika, legendomis, šimtametėmis tradicijomis, bei tiek mėgėjo, tiek ir profesionalo fotografo akies vertu šalies kraštovaizdžiu.