56
Lt En
Atlikėjai TV įrangos nuoma Galerija Apie TVManiją Kontaktai

Mylių Amerika

Ankstesni maršrutai driekėsi per egzotiškas Afrikos ir Azijos šalis, o šį kartą buvo pasirinkta priešingai- išvystyta ir moderni valstybė – JAV. Lėktuvu pasiekę Čikagą, projekto dalyviai M. Starkus ir V. Radzevičius 3 savaitėm įsigijo „naują“ transporto priemonę – 1976 m. pagamintą „Lincoln Mark IV“, kuris netrukus pakrikštijamas „Teta Beta“.

„Teta Beta“ sudomins ir automobiliams abejingus žmones – 6 metrų ilgio kėbulas ir 7,5 litrų tūrio variklis kėlė pagarbą net amerikiečiams. Dėl tokio pasirinkimo nuotykių nesumažėjo – pažintis su policija, automobilio gedimai, susitikimai su tautiečiais, atradimai ir praradimai, laukinė gamta ir svaiginamo aukščio miestai, indėnai ir kaubojai, karštis ir šaltis, kalnai ir dykumos, bizonai ir ruoniai – visa tai tilpo į mažiau kaip 3 savaites, 12 tūkstančių kilometrų ir 60 valandų filmuotos medžiagos. Per LTV šis projektas rodytas 2009 metų rudenį.

Specialiai projektui „Mylių Amerika“ kompanijos draugas Marijus Mikutavičius sukūrė naują dainą. Marijonas iki paskutinės minutės planavo keliauti kartu, tačiau dėl didelio užimtumo pasitraukė iš startinės sudėties. Užtat daina pavyko!

„Mylių Amerika“ – kelionių dokumentika, kurioje įvykius kuria lemtis. Atsitiktinumai turi reikšmę.