38
Lt En
Atlikėjai TV įrangos nuoma Galerija Apie TVManiją Kontaktai

Mados reidas

Ilgiausiai televizijos eteryje gyvavusią laidą apie madą „Mados reidas“ galima vadinti viena sėkmingiausių. „Mados reidas“ su mados guru Mantu Petruškevičiumi TV eteryje gyvavo net penkerius sezonus (2006–2012 m.)!

„Mados reidas“ pirmasis apie stilių ir apie naujausias drabužių kolekcijas pradėjo kalbėti ne tik informatyviai, bet ir šmaikščiai. Žiūrovai sužinojo ne tik apie mados permainas pasaulyje, bet ir šį tą pikantiško iš žvaigždžių gyvenimo, pamatė įvairiausių renginių užkulisius. Vedėjas laidose pristatė žiūrovams ir įvairiausias mados naujienas ne tik iš Lietuvos, bet ir viso pasaulio.

Nuolat besikeičianti ir auganti laida, vedė ir etiketo pamokų ciklą, kuris padėjo susigaudyti subtilybėse, apie kurias iki šiol kalbėta sunkiai suprantama didžiajai visuomenės daliai – formalia kalba.

Laidose buvo kalbama išsamiai, paprastai ir aiškiai. Laidos komanda nepralengdavo aukštuomenės vakarėlių, rengė tradiciniais tampančius stilingiausiųjų rinkimus ir šmaikštųjį „Gatvės reidą“, kurio kritikos strėlės gal būna ir aštrios, tačiau pasiekti rezultatai – mieli ir glostantys širdį.