24
Lt En
Atlikėjai TV įrangos nuoma Galerija Apie TVManiją Kontaktai

X Faktorius

Populiariausias, daugiau nei 40 pasaulio šalių rodomas muzikinis šou „X Faktorius“ jau ir Lietuvoje! Šis muzikinis projektas unikalus tuo, jog dalyviui nepakanka turėti vien balsą, jam būtinas – neapčiuopiamasis x faktorius, pirmiausia, pavergiantis keturis teisėjus, o vėliau ir visus žiūrovus.

Populiariausias, daugiau nei 40 pasaulio šalių rodomas muzikinis šou „X Faktorius“ 2012 m. startavo ir Lietuvoje!

Šis muzikinis projektas unikalus tuo, jog dalyviui nepakanka turėti vien balsą, jam būtinas – neapčiuopiamasis x faktorius, pirmiausia, pavergiantis keturis teisėjus, o vėliau ir visus žiūrovus.

„X Faktoriuje“ vertinamas ne tik atlikėjo talentas, bet ir teisėjo, jam priskirto mentoriaus, reputacija bei sugebėjimas paruošti atlikėją.

Pirmasis "X Faktoriaus" sezonas (2012 m.) tapo populiariausiu muzikiniu projektu Lietuvoje!

Grandiozinio, daugybę projekto gerbėjų studijoje ir prie televizijos ekranų pritraukusio pirmojo projekto sezono laimėtoja – Giedrė Vokietytė.

 
 

Sėkmingai debiutavęs pirmasis „X Faktoriaus“ sezonas 2013 m. paskelbė antrojo sezono startą! Šis sezonas prognozuoja dar didesnę sėkmę - su pirmosiomis laidomis išsiveržęs į žiūrimiausiųjų laidų viršūnę, pozicijos - žiūrimiausias projektas Lietuvoje - neužleidžia iki šiol.