25
Lt En
Atlikėjai TV įrangos nuoma Galerija Apie TVManiją Kontaktai

Tu gali šokti

Pasaulį iš proto vedantis šokių projektas „Tu gali šokti“ Lietuvoje buvo kuriamas dvejus metus 2010 ir 2011 m. pagal tarptautinį projektą „So You Think You Can Dance“.

14 projekto dalyvių yra burtų keliu suporuojami ir visą projektą turi šokti kartu. Po kiekvienos laidos iškrenta po 2 dalyvius (vaikinas ir mergina). Žiūrovai balsuoja už poras. Trys mažiausiai balsų surinkusios poros turi ruošti individualų pasirodymą per 30 sekundžių. Tuomet komisija nusprendžia kas turi palikti projektą.

Finalinėse kovose komisija dalyvių nebevertina, tik komentuoja šokį, o pagrindinė žiuri - žiūrovai. Poros burtų keliu sumaišomos, bet žiūrovai balsuoja nebe už porą, o už atskirą dalyvį. Pasibaigus balsavimui, 2 mažiausiai balsų surinkusios merginos ir vaikinai patenka į pavojaus zoną ir turi atlikti solo numerį. Tada projektą palieka viena mergina ir vienas vaikinas.

Tai įnirtinga kova dėl geriausio Lietuvos šokėjo vardo ir solidaus piniginio prizo. Šou, kuriame nėra antrų vietų, nebūna antrų šansų. Nugalėtojas tik vienas. Pirmąjį sezoną (2010 m.) žiūrovų meilę pelnė kaunietis, sportinių šokių treneris Tomas Uroška. 2011 m. antrojo "Tu gali šokti" sezono nugalėtojas - klaipėdietis Tomas Araškevičius.