26
Lt En
Atlikėjai TV įrangos nuoma Galerija Apie TVManiją Kontaktai

Paslapčių namai

Visame pasaulyje populiarus realybės šou „Paslapčių namai“ (Secret Story) LIetuvoje  į TV ekranus sugrąžino tikrąjį realybės šou. „Paslapčių namai“ – tai patobulinta „Didžiojo brolio“ versija, sulaukusi neregėto populiarumo Prancūzijoje, Ispanijoje, Olandijoje ir Portugalijoje. "Paslapčių namai" TV3 eteryje startavo 2013 m. pavasarį.

Išsaugoti savo atsineštą paslaptį ir bendraujant bei sekant užuominas įminti kitų - toks pagrindinis žaidimo tikslas. 24 val. per parą dalyviai yra stebimi daugybės kamerų, neleidžiamas joks kontaktas su išoriniu pasauliu. Vienintelis ryšys - namo šeimininkas, žaidimo taisykles diktuojantis, Balsas.

15 įdomių, charizmatiškų, išvaizdžių ir intriguojančias paslaptis savyje slepiančių žmonių trims mėnesiams pasinėrė į intriguojantį detektyvą, iš kurio vienas, t.y. laimėtojas  galėjo išeiti nešinas daugiau kaip 100 tūkst. litų pripildytu lagaminėliu.

Projektas buvo rodomas trimis TV kanalais - TV3, TV6 ir TV8, užtikrinta nuolatinė, nepertraukiamai tris mėnesius, 24 val. per parą tiekta tiesioginė transliacija internetu per TV3Play. Projekto žiūrimumas internete sumušė visus rekordus, o prie TV ekranų kas vakarą prikaustydavo minias projekto žiūrovų.

Daugybę aistrų interneto portaluose ir socialiniuose tinkluose sukėlusio projekto laimėtojas - Gintautas Katulis.