53
Lt En
Atlikėjai TV įrangos nuoma Galerija Apie TVManiją Kontaktai

Ekstrasensų mūšis

Visame pasaulyje didžiulio populiarumo sulaukęs projektas "Ekstrasensų mūšis". Ši laida 2009 m. buvo kuriama pagal pasaulinio „Psychic Challenge“ projekto formatą. Žyniuoniai, aiškiaregiai ir ekstrasensai jau yra savo jėgas išbandę visame pasaulyje – Amerikoje, Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje, Vokietijoje ir kitur. 2009 m. ir lietuviai tai galėjo išbandyti.

Laidos kūrėjai iš įvairių Lietuvos kampelių sulaukė daugiau nei 400 anketų iš žmonių, kurie teigė turintys tą mistiškąjį šeštąjį jausmą ir nepaprastą nuojautą. Tai - tarologai, virgulininkai, aiškiaregiai, ekstrasensai, chiromantai, būrėjai, parapsichologai ir paprastos namų šeimininkės.

„Ektrasensų mūšio“ dalyvių laukė sudėtingos užduotys: „Paslėptas žmogus“, „Žvaigždė už širmos“, „Netikras nusikaltėlis“ ir kt. Taip pat laidos dalyviams teko narplioti sudėtingiausius ir didelio atgarsio sulaukusius nusikaltimus, ieškoti dingusių žmonių.

Ekstrasensų pasirodymus stebėjo besikeičianti kompetentinga komisija, geriausi savo srities specialistai: Lietuvos astrologų asociacijos prezidentas, psichologas Albertas Daugvila, praeityje žiaurius nusikaltimus tyręs ir garsiausių Lietuvos banditų gaudynes organizavęs Juozas Rimkevičius, miklių rankų ir iliuzijos meno meistras Arvydas Stonys ir kiti žinomi šalies mokslininkai.

Projekto „Ekstrasensų mūšis“ nugalėtoja – aiškiaregė Vanda Darjina.