48
Lt En
Atlikėjai TV įrangos nuoma Galerija Apie TVManiją Kontaktai

Baimės akys

„Baimės akys“ – linksmas, nuotaikingas, nuotykinis TV žaidimas, kuriame varžovai kovoja vienas prieš kitą, tuo pačiu ir prieš savo baimes, atlikdami įvairias užduotis.

Po kiekvienos užduoties - vienas dalyvis iškrenta, o paskutinis iš kovojusių likęs – laimi piniginį prizą. Šiame, atrodytų, paprastame žaidime slypi viena smagi smulkmena – dalyviai užduotis atlieka aklinoje tamsoje. Jokio šviesos spindulėlio, jokios pagalbos ir jokių tabu! Tamsoje dalyviai susiduria su savo baimėmis ir vaizduotės monstrais sukeldami žiūrovams didelį juoką.

Žiūrovai gali matyti kiekvieną žaidėjų žingsnį modernios naktinio matymo įrangos (kamerų filmuojančių infraraudonųjų spindulių spektrą) pagalba.

Tai juokingas, žaismingas, nenuspėjamas, pramoginis šou, kurio tikslas pralinksminti žiūrovą. Tai ne Baimės Faktorius tamsoje, jame žaidėjai nesusiduria su pavojais kovodami žūtbūtinėje kovoje, šis žaidimas tikrai nesukels žiūrovams diskomforto jausmo.

Nors teoriškai tai žaidimas su taisyklėmis, su nugalėtojais ir pralaimėtojais, vistiek pagrindinis šio žaidimo tikslas išlieka - įsimintinas nuotykis žaidėjui ir pramoga žiūrovui.

Žaidimo vedėjas Robertas Petrauskas.

Žaidimo formatas ganėtinai naujas. Pirmą kartą šis žaidimas pristatytas 2010 rudenį. Originalus pavadinimas „Total Black Out“, 2011 metais šis žaidimas labai išpopuliarėjo tiek Europoje tiek ir Azijoje jo nacionalines versijas pastatė japonai, norvegai, danai, švedai, belgai, olandai ir indoneziečiai. Šiemet žaidimas pasiekė Lietuvą, Rusiją, Ukrainą, Armėniją, Graikiją ir tai dar ne pabaiga... Šiemet žaidimo licenciją nusipirko net amerikiečiai.