21
Lt En
Atlikėjai TV įrangos nuoma Galerija Apie TVManiją Kontaktai

Apie TVManiją

„TV Manija“ – jau daugiau kaip 10 metų pramogų kūrimo srityje sėkmingai dirbanti įmonė.

Įmonės veiklos: TV laidų gamyba, pasaulinių TV formatų įgyvendinimas ir naujų kūrimas, TV tiesioginės transliacijos, TV video ir audio reklamos gamyba, Muzikos vadyba – nuo dainos sukūrimo iki leidybos. Verslo ir viešųjų renginių organizavimas, Privačių renginių organizavimas, Koncertų organizavimas.

 

„TV Manija“ yra sukūrusi daugybę grandiozinių TV projektų, muzikinių bei reklaminių vaizdo klipų, kelionių po pasaulį dokumentikos filmų, įgyvendintų koncertų bei renginių. Taip pat yra sukūrusi nemažai visuomeninių ir šviečiamųjų projektų. Mes didžiuojamės, kad „TV Manijai“ savo formatus įgyvendinti patiki didžiausios pasulyje kompanijos, tad mūsų sąrašuose sėkmingai adaptuoti tokie šou , kaip „The X Factor“, „Got talent“, „So you think you can dance“, „The Secret story“, „Total blackout“, „Take me out“ ir daugybė kitų. Pagrindiniai kuriamų laidų keliami tikslai – unikali idėja, originalumas, nepriekaištinga kokybė, profesionalus atlikimas ir žiūrimumas. Beveik visos mūsų kuriamos laidos patenka į žiūrimiausių laidų sąrašo viršūnes, o užsakovai patiki kurti ypač svarbius projektus.

Įmonėje dirba apie 40 darbuotojų – geriausių savo srities profesionalų, turintys ilgalaikę darbo su TV projektais patirtį. Per 10 įmonės gyvavimo metų esame įgyvendinę daug sudėtingų projektų. Komandos nariai turi didelę darbo patirtį ir pasižymi ypatingai atsakingu požiūriu į darbą, o kūrybiniai darbuotojai nestokoja idėjų ir yra pasirengę jas įgyvendinti. Mūsų sėkmės paslaptis – mūsų žinios, patirtis ir darbuotojai.

Mes žinom, kaip tai veikia.